Časté otázky

Sérum bolo vyvinuté v Nemecku v špeciálnych labolatoriách pod prísnym dohľadom odborníkov. Hairplus sa na českom trhu predáva od roku 2013.

Hairplus je úplne bezpečný. Jeho predaj je povolený na celom území EÚ a výrobky firmy TolureCosmetics vlastní všetky atesty. Výrobky nie sú testované na zvieratách.

Sérum Hairplus je výživa pre korienky mihálnic. Obsiahnuté biopeptidy posilňujú mihálnice a predchádzajú ich vypadávaniu. Ženšen prekrvuje pokožku zaistí aby sa vitamíny A, C, E dostali k cibuľke mihálnic. Mihálnice sa predĺžai, spevnai a stmavnia.

Hairplus od Tolura Cosmetics vlastnia ochrannú známku. Je to znak ® v hornom pravom okraji. Iný výrobca pomenoval výrobok rovnako.

Hairplus sa nanáša 1x denne na vrchný okraj viečka ku korienkom mihálnic ako očná linka po dobu troch mesiacov, kedy možno dosiahnuť najväčšieho nárastu mihálnic.

Výsledky je možné pozorovať už po 3 týždňoch používania. V začiatkoch je dôležitá pravideĺnosť a trpezlivosť, Veľkú úlohu v potenciály rastu hrá aj genetika. Najväčší nárast mihálnic je na konci kúry ku 3.měsíci.

Po trojmesačnej kúre je už naplno aktivovaný rast a mihálnice sú narastené do svojho maxima. Po tej sa doporučuje aplikácia 1x - 2x týždenne, aby sa udržal efekt nárastu mihálnic. Mihálnice sa obnovujú každé tri mesiace, pri úplnom vysadení sa mihálnice vrátia do pôvodnej dĺžky.

Áno, môžete. Sérum neobsahuje žiadne oleje a nerozpúšťa lepidlo. Navyše jedným z účinkov séra je, že drží mihálnicu dlhšie na oku a tým sa predĺži doplnenie umelých mihálnic. Odporúčame tiež aplikovať sérum mesiac pred odstranenim umelých mihálnic. Mihálnice po zložení nebudú zničené a rýchlejšie sa obnovia.

Sérum nebolo testované na tehotných a dojčiacich mamičkách a z tohoto dôvodu výrobca radšej neodporúča ich používať. Štúdia niektorých oftalmológov však dokazujú, že sérum je nielen bezpečné pre oči, ale nemalo by sa dostať do krvného obehu a nemá tak vplyv na zdravie bábätka.

Pre tehotné a dojčiace ženy bolo vyvinuté sérum Hairplus X10Lash, ktoré obsahuje šetrnejšie zloženie a je vhodné aj pre citlivé oči.

Áno, napíšte nám na náš email info@hairplusrasy.cz a my sa vám obratom ozveme. Naše výrobky sa predávajú v množstve kozmetických či kaderníckych salónoch a e-shopoch s kozmetikou v Českej republike aj na Slovesku.